Zobacz jak KRD może Ci pomóc
w odzyskaniu należności!

Krajowy Rejestr Długów KRD pomaga w odzyskaniu nawet bardzo starych długów.
Do bazy możesz dopisać swojego dłużnika i szybko odzyskać dług.
Tak zrobiło już tysiące firm, które odzyskały do dziś miliardy swoich złotych.

Wypełnij formularz, konsultant oddzwoni do Ciebie i doradzi.

Wypełnij wniosek on-line!

 Nasi konsultanci bezpłatnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania dotyczące funkcjonowania Krajowego Rejestru Długów KRD i przedstawią korzyści, jakie Wasza firma może dzięki niemu uzyskać.

Jeśli zostanie on wysłany w dzień roboczy, między godziną 8.00 a 23.00, konsultant oddzwoni na podany numer w ciągu kilku minut. W przypadku, gdy zapytanie zostanie wysłane po godzinie 23.00, w dzień wolny od pracy bądź święto, nasz konsultant połączy się z Państwem w najbliższym możliwym terminie. Możecie też Państwo określić najdogodniejszy dla siebie moment kontaktu, poprzez wpisanie odpowiedniej uwagi w sekcji Informacje dodatkowe.

Uwaga! Konsultanci nie udzielają odpowiedzi na zapytania dotyczące sprawdzania informacji o sobie. 

Biuro Informacji Gospodarczej S.A. ul. Armii Ludowej 21 51-214 Wrocław ISO 9001:2000

Imię i nazwisko *
Firma
Nip
Telefon *
Twój e-mail [nie jest wymagany]
Informacje dodatkowe


* Pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione!

 

Formularz służy do kontaktu firm z Krajowym Rejestrem Długów. Podane przez Ciebie informacje mogą być przetwarzane i wykorzystane do celów marketingowych. Wypełniając ten formularz wyrażasz na to zgodę. Jednocześnie informujemy, że każda osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych ma prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, zgodnie z polityką prywatności KRD BIG S.A., dostępną pod adresem www.krd.pl. Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław. Administrator Danych informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i będą one przetwarzane w celu promocji i marketingu działalności prowadzonej przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt ze strony konsultanta Krajowego Rejestru Długów pod wskazany w formularzu nr telefonu. Informujemy, że rozmowy prowadzone przez konsultantów są nagrywane, a wysyłając poniższy formularz wyrażasz na to zgodę. Zgłoszenia są realizowane w godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 19.00.

Jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub zawodową, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.).   więcej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).  więcej