Zobacz jak KRD może Ci pomóc
w odzyskaniu należności!

Krajowy Rejestr Długów KRD pomaga w odzyskaniu nawet bardzo starych długów.
Do bazy możesz dopisać swojego dłużnika i szybko odzyskać dług.
Tak zrobiło już tysiące firm, które odzyskały do dziś miliardy swoich złotych.

Wypełnij formularz, konsultant oddzwoni do Ciebie i doradzi.

Rzetelna Firma

Wzor KRD cetyfikat RZETELNA FIRMA to PEWNA WSPÓŁPRACA i ZAUFANIE W BIZNESIE. Chcesz budzić zaufanie klienta? Zdobądź świadectwo swojej wiarygodności! Stworzyliśmy program, który pozwala każdej firmie 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, udowodnić funkcjonowanie wg etycznych zasad prowadzenia biznesu. Program Rzetelna Firma to atut Twojej Firmy oraz gwarant dobrej współpracy. Sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo postrzegane będzie jako wiarygodne, przejrzyste i godne zaufania. Pozwól przekonać się innym, że jesteś rzetelnym kontrahentem.

Dołącz do wielu przedsiębiorstw, które budując swój pozytywny wizerunek, opierają się na Programie Rzetelna Firma. W Programie jest zrzeszonych ponad 36 000 członków, mogących posługiwać się Certyfikatem Rzetelności. Z sondażu przeprowadzonego przez instytut badania opinii publicznej TNS OBOP w grudniu 2010 roku wynika, że 68% Polaków uważa, że przedsiębiorcy przy podpisywaniu umowy powinni brać pod uwagę, czy dana firma posiada Certyfikat Rzetelności. Nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Rzetelna Firma? Zamów bezpłatną rozmowę z konsultantem teraz.

 

Główne założenia

  • Program Rzetelna Firma promuje rzetelność płatniczą, oraz kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstw zrzeszonych w programie.
  • Każdy uczestnik Programu, otrzymuje tytuł „Rzetelna Firma”, który z powodzeniem wykorzystuje do promowania własnej działalności.
  • Certyfikat Rzetelności dostępny on-line potwierdza rzetelność i transparentność każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w Programie. Certyfikat jest wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów.
  • Wizytówka Rzetelnej Firmy to powód do dumy. Uczestnicy programu zamieszczają prowadzący do niej link w stopce poczty firmowej oraz banner na swojej stronie www.

 

KRD Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Krajowego Rejestru Długów i promocji prosimy kliknąć na poniższy link kontaktu z konsultantem i zamówić bezpłatną rozmowę. Kliknij tutaj i zamów rozmowę z konsultantem.

 

 

KRD certyfikat